הסטודיו

18 - 5E4A3930.JPG.jpg

בסטודיו ישנם חמישה מכשירי Reformer תוצרת Merrithew ומגוון אביזרי עזר שונים.

 

הרפורמר – רפורמר זוהי מיטה המחליקה קדימה ואחורה על גבי מסילות, בעלת קפיצים ליצירת מתח התנגדות, וביחד עם אלמנטים נוספים מתקבל מגוון רחב של תרגילים ומנחים.

הציוד, מתוכנן ובנוי בצורה ארגונומית כזו שלא יוצרת לחץ על המפרקים ולכן מאפשר שינויים ווריאציות בתרגילים להתאמה לאנשים עם פציעות או עם מנחי גוף שונים.

העבודה על הרפורמר מאפשרת תנועה תלת מימדית, ומתאימה למגוון רחב של לקוחות (משיקומיים ועד לספורטאים מקצועיים).

עבודת השרירים הקונצנטרית והאקסצנטרית (הנוצרת כתוצאה מההתנגדות הקפיצית במהלך התנועה) מעודדת איזון שרירי וגמישות, חוזק שרירי הליבה וניידות ככלל.

העבודה עם קפיצים, מאפשרת התנגדות הדרגתית כשהשרירים מתכווצים ובכך להבטיח עבודה נכונה של השרירים. יש התנגדות גדולה יותר בנקודה החזקה ביותר של השרירים בעת התכווצותם ופחות התנגדות בהתחלת ובסיום כיווץ השריר ולכן יש פחות לחץ על גידים ורצועות.

כל הזכויות שמורות לרונית, סטודיו לפילאטיס, 2014 

 

רונית – סטודיו לפילאטיס מכשירים בשיטת "סטוט פילאטיס" בקדימה, הינו סטודיו חדש ומפנק, מעוצב, מרווח ומכיל ציוד חדיש, מגוון ואיכותי של חברת Merrithew, קנדה, מייסדת שיטת "סטוט פילאטיס".

בסטודיו תוכלו לבחור בין שיעורים קבוצתיים של עד 5 מתאמנים או אימונים אישיים.

מערכי השיעור מבטיחים עבודה נכונה ודינאמית לשיפור מרכיבי הכושר הגופני בשילוב עבודה קוגניטיבית לחיזוק החיבור גוף ונפש.

רפרטואר התרגילים הכולל כ- 500 תרגילים, מבטיח שהשיעורים יהיו מגוונים, מעניינים ומאתגרים תוך שילוב היחס האישי של המדריך לכל מתאמן באוירה מקצועית, נעימה וסבלנית.

10 - 5E4A3891.JPG.jpg